HAKKIMIZDA

2004 yılında Bursa'nın Nilüfer ilçesinde inşaat ve kuyumculuk sektörü içerisinde kurulan firmamız faaliyetlerini arttırarak günümüze ulaşmıştır. 

2004 yılından günümüze inşaat alanındaki değişimleri yakından takip ederek yeni ve üst düzey sistemlerle inşaat sektöründe konut projeleri alanında faaliyetlerine başlamıştır. Projelerinde <<Önce İnsan>> duyarlılığı ile yola çıkan firmamız hizmet sunduğu konut sahiplerinin istek ve taahhütleri neticesinde müşterilerine güven, deneyim, konfor, sağlamlılık anlayışını birleştirerek konutlarını teslim etmiştir.

Konut projelerimizin  tamamında alt etüd çalışmaları çok titizlikle gözden geçirilmiş etüd sonucu doğrultusunda statik proje uygulamaları doğrultusunda Deprem Yönetmeliğine tam ve eksiksiz uyularak projelerinde öncelikle insanların sağlığını ön planda tutmuştur.

Projelerinde radya jeneral temel uygulanmış, beton seçimlerinde zemin etüdleri sonucunda belediyenin onay verdiği statüde beton kullanılmıştır. Temellerin başlangıcından itibaren su izolasyonları tam ve eksiksiz yürütülerek konutlarda nem ve rutubeti engellemekteyiz. Tüm konut projelerinde İç ve Dış Gazbeton (YTONG) sistemi kullanılmış ayrıca Foamboardla montolama uygulanarakısı ve sese karşı izolasyon sağlanmıştır. Projelerimizde müşterilerimizin güvenli ve konforlu bir yaşam sürdürebilmeleri için konutların içerisinde, Digiturk altyapısı konutların tamamında müşterilerimize sunulmuştur.

Tüm projelerimizde radyan temel sistemi kullanılmaktadır. İnşaat projelerimizin tamamı TSE 2001 CE standardına uygundur.

Kalite politikamız projelerimiz insana yatırım olduğundan önce insan sloganıyla yola çıkmaktayız.

MALİ YAPI
Şirket bünyesinde yürütülen tüm mali işlemlerde şirketin özsermayesi kullanılmakta herhangi bir bankadan kredi kullanılmamaktadır

HAKKIMIZDA - Ercan Özer İnşaat

hakkimizda-